ОФІЦІЙНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО DIMPLEX ™ В УКРАЇНІ
Dimplex Opti-myst Moorefield Black (Чорний електрокамін)
Приставний електрокамін Dimplex Opti Myst Moorefield Black - камінокомплект Cassette 400 і портал чорний
 
3D камін Dimplex Moorefield Black виконаний в класичному стилі, усі лінії порталу дуже строгі, немає ніяких зайвих деталей
 
Електрокамін Dimplex Moorefield Black з каміном серії Opti-Myst Cassette 400. 3D ефект живого полум'я створюється за допомогою парогенератора (зволожувача).
 

Dimplex Opti-myst Moorefield Black (Чорний електрокамін)

Dimplex Opti-myst Moorefield Black – чорний електрокамін приставний без обігріву, комплект з порталом
Арт: Moorefield Black
на замовлення

Розмір920 x 864 x 315 ВиробникІрландія ОбігрівНемає
Дистанційний пульт керування в комплекті.Wi-Fi пульт в подарунок (при замовленні уточнюйте у консультанта). Можливість керування електрокаміном за допомогою смартфона.Ефект диму, який створюється за рахунок нагріву і підсвічування водяної пари.Пристінний / підлоговий тип розміщення електрокаміна.Регулювання інтенсивності полум'я.Технологія візуалізації полум'я Opti-Myst™. Під дією парогенератора вода перетворюється на пару, яка підсвічується спеціальними лампами, створюючи тим самим ефект вогню та диму.Вироблено в Ірландії.
Ціна
 45900 грн   48600 грн 
 $ 1700   $ 1800 
У кошик

Корзина

Товарів 0
На суму: 0 грн

Показати товари
Оформити замовлення

Dimplex Opti-myst Moorefield Black – приставний чорний електрокамін

Характеристики Dimplex Opti-myst Moorefield Black

Модель Dimplex Opti-myst Moorefield Black
Потужність полум'я, кВт 0,2
Живлення мережа, В 220
Тип каміна приставний
Розміри (ШхВхГ), мм 920 x 864 x 315
Матеріал панелі метал, ДСП
Колір панелі чорний
Функція обігріву НЕМАЄ
Наявність пульта ДУ ТАК
Ефект полум'я Opti-myst
Країна виробник Ірландія
Гарантія 2 роки

Опис Dimplex Opti-myst Moorefiel Black

Електрокамін Dimplex Opti-myst Moorefield Black - це готовий камінокомплект, тобто камін вже встановлений в спеціальний портал, приставного типу, він не вимагає ніякого монтажу. Все що Вам треба, щоб насолоджуватися 3D полум'ям, це залити воду в спеціальний резервуар і увімкнути електрокамін до електромережі 220В. Головною відмінністю цієї моделі від інших електрокамінів серії Opti - Myst, являється її дизайн. Камін Dimplex Moorefield Black виконаний в класичному стилі, усі лінії порталу дуже строгі, немає ніяких зайвих деталей. Колір електрокаміна Dimplex Opti-myst Moorefield Black - чорний. Завдяки цьому електрокамін ідеально впишеться у будь-який інтер'єр, надавши йому розкіш. До речі, є аналогічна модель кольору айворі (бежевий) Dimplex Opti-myst Moorefield.

Залежно від побажань, Ви завжди можете доповнити зовнішній вигляд електрокаміна аксесуарами для камінів, надавши гармонійність своєму інтер'єру. Електрокамін має відкриту топку, що надає електрокаміну Moorefield Black ще більше подібності зі справжнім каміном. Дизайн каміна Dimplex Moorefield Black фокусує увагу на найголовнішому — неймовірно реалістичній імітації полум'я 3D. І усе це досягається за рахунок технології Opti-Myst.

Opti-Myst - спеціальна технологія, запатентована компанією Dimplex. Побудована вона на принципах роботи парогенератора. У панель каміна вбудований спеціальний пластиковий резервуар для води та безшумний ультразвуковий парогенератор. Вода дозовано поступає у випарник і під дією парогенератора перетворюється на пару, яка підсвічується спеціальними лампами, і проходячи через світловий фільтр, створює ілюзію вогню і диму над ним. Щоб насолоджуватися найреалістичнішим полум'ям, Вам необхідно тільки своєчасно доливати воду. Саме внаслідок підсвічування випаровуваної пари досягається ефект "живого полум'я". Інтенсивність диму регулюється. За відсутності води електрокамін вимикається і подає спеціальний звуковий сигнал. Резервуар для води знаходиться внизу, за висувною панеллю. Витрата води залежить від інтенсивності полум'я і диму. Щоб уникнути несправностей електрокаміна краще використати очищену воду.

Оскільки електрокамін Dimplex Opti-myst Moorefield Black приставного типу, він взагалі не вимагає ніякого монтажу. Так само камін Moorefield Black простий в експлуатації, не вимагає спеціального догляду і сервісу. Для того, щоб насолоджуватися красою "живого" полум'я, Вам необхідно своєчасно доливати воду та іноді чистити його від накипу і вапнякових відкладень. Але при використанні очищеної води, додаткове очищення, практично, не потрібне.

Dimplex Moorefield Black є побутовим приладом і підключається до електромережі 220 В. Для монтажу цього електрокаміна не потрібні спеціальні дозволи або проєктна документація. Електрокамін управляється за допомогою дистанційного пульта і з прихованої приладової панелі.

Особливості Dimplex Moorefield Black Opti-Myst

  • ефект «живого» полум'я Opti-Myst
  • стриманий стильний дизайн
  • готовий камінокомплект, не вимагає спеціального монтажу
  • повна пожежобезпека і простота у використанні
  • без обігріву
  • приставного типу
  • інтенсивність полум'я і диму регулюється
  • тип муляжу — дрова
  • укомплектований пультом дистанційного керування
Розміри (ШхВхГ), мм – 920 x 864 x 315
Розміри приставного електрокаміна Dimplex opti-myst moorefield Black
 
Відео огляд нашого шоу-руму, який знаходиться за адресою:
м. Київ, вул. Обсерваторна, 13/15

МИ ДОПОМОЖЕМО ПІДІБРАТИ САМЕ ВАШ ЕЛЕКТРОКАМІН

ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОКАМІНІВ
DIMPLEX SHOW ROOM

КАРТА ПРОЇЗДУ
КИЇВ, ВУЛ.ОБСЕРВАТОРНА, 13/15