ОФІЦІЙНИЙ МАГАЗИН DIMPLEX ™ В УКРАЇНІ

Питання і відповіді (FAQ)

? Які бувають види електрокамінів?
 • 2D електрокаміни, серія Optiflame – візуалізація полум'я за рахунок підсвічування барабана, який обертається.
 • 3D електрокаміни (парові каміни), серія Opti-Myst – візуалізація полум'я за рахунок підсвічування водяної пари.
 • 5D електрокаміни, серія Opti-V – технологічно найскладніша і найдорожча візуалізація полум'я, створюється ефект полум'я за рахунок ЖК дисплея та ілюзії ‘’Примари Пеппера’’.
 • Revillusion – технологія об'ємної топки, за рахунок подвійної прозорою задньої стінки.
? Які бувають типи установки камінів?
 • Класичні підлогові електрокаміни — установка в нішу або портал на підлогу. У порталі ці моделі іноді називають приставні.
 • Широкі настінні каміни — установка в нішу (в стіну, меблі та т.п.) або на стіну. Дані каміни можна встановлювати на підлогу в порталі.
 • Каміни касетного типу — встановлюються в нішу або стільницю, коли потрібен круговий огляд топки, можна встановлювати в портал, в разі, коли не потрібен обігрів.
 • Окремостоячі каміни — мобільний варіант, не вимагають додаткового обрамлення.
? Електрокаміни обігрівають?
Основне призначення електрокамінів — декор. При візуалізації полум'я камін не виділяє тепла. Обігрів в електрокаміні є додатковою функцією і здійснюється за допомогою електричного тена і вентилятора. Обігрів працює окремо від візуалізації та включається з пульта. ТЕН вбудований в корпус електрокаміна та моделі, які йдуть без корпусу (наприклад, касетного типу) або моделі, які повністю вбудовуватися в нішу (наприклад, Dimplex Vega) йдуть без обігріву.
? У яких камінах є звуковий ефект горіння дров?
У камінах Dimplex на даний момент звуковий ефект присутній у всіх 5D камінах і в двох моделях 3D камінів - Dimplex Cassette 1000 і Dimplex Cassette 500. У всіх інших моделях звукового ефекту немає
? Де виробляються електрокаміни Dimplex?
Всі 3D Opti-Myst і 5D Opti-V електрокаміни виробляються на заводі Dimplex в Ірландії. Всі Optiflame 2D каміни та серія Revillusion виробляються на заводі Dimplex в Китаї. Винятком є ​​2D Optiflame електрокамін Dimplex Vega, даний камін виробляється в Ірландії. Крім виробництва в Китаї та Ірландії, компанія Dimplex має своє виробництво в Канаді, але ці моделі не поставляються в Європу і відрізняються своїм модельним рядом.
? Чи можна електрокаміни вбудовувати в меблі?
Через те, що електрокамін не гріється при роботі на візуалізацію, обмежень по монтажу немає. Основне правило при встановленні каміна — не перекривати решітки тепловентилятора (якщо він є в каміні) і повинні бути зазори для доступу повітря. Більш детальну інформацію ви можете подивитися в інструкції або отримати консультацію у нашого фахівця.
? Чи можна отримати опік від електрокаміна?
Електрокамін повністю безпечний продукт навіть для дітей і тварин. Опік отримати неможливо, корпус каміна не гріється не тільки при візуалізації полум'я, але і при роботі на обігрів. Пар в три 3D камін не гарячий, через те, що випаровування води відбувається за рахунок ультразвукового зволожувача (холодний пар). Після чого пар незначно нагрівається лампами підсвічування, для того, що б він не відразу осідав, а клубочився над муляжем дров, при цьому його температура трохи вища навколишнього повітря.
? Чи потрібні димоходи й повітроводи для роботи електрокаміна?
Електрокаміни при роботі не виділяють продуктів горіння, тому ніяких додаткових пристосувань не потрібно.
? Чи можна 3D електрокамін серії Opti-Myst встановлювати за склом?
В даних камінах візуалізація відбувається за рахунок підсвічування водяної пари, якщо встановити камін за склом в обмеженому просторі і не зробити примусовий повітрообмін, на склі може утворюватися конденсат. У лінійці Dimplex Opti-Myst є модель з трьох сторін закрита склом - Dimplex Opti-Myst Bingham. В даному каміні в корпус вмонтований вентилятор, за допомогою якого і здійснюється повітрообмін в каміні.
? Чи може нашкодити меблям водяна пара, що генерується 3D камінами, або перезволожити повітря в приміщенні?
3D електрокаміни Dimplex Opti-Myst створюють візуалізацію полум'я шляхом підсвічування водяної пари. Зволоження повітря є корисним бонусом, але при цьому зволоження незначне, приблизно 150 - 200 мл / год. Наприклад, в середньому, побутовий зволожувач повітря дає вологи 350-500 мл / год, а, наприклад, людина виділяє близько 50 мл/год вологи. Каміни призначені для монтування у дерев'яний портал або в гіпсокартонну нішу, і нашкодити парою будь-яким конструкціям не можуть.
? У яких електрокамінах використовується LED підсвічування?
На цей час всі 2D електрокаміни серії Optiflame, 5D електрокаміни Opti-V і Revillusion використовують LED підсвічування. Більшість 3D електрокамінів використовують звичайні лампи, у зв'язку з тим, що за рахунок тепла, яке виділяє лампа підігрівається пара. Підігрів потрібен для того, щоб пара не опускалася відразу, а клубочилася над муляжем дров. Є ряд 3D камінів, у яких LED лампи, в цьому випадку підігрів пару здійснюється за рахунок малопотужного ТЕНа. 3D електрокаміни Opti-Myst з LED лампами - Dimplex Cassette 1000, Dimplex Cassette 500, Dimplex Silverton, Dimplex Willowbrook, Dimplex Flagstaff, Dimplex Atherton.
? Чим відрізняються моделі серії Symphony?
Серія Symphony найпопулярніша серед 2D електрокамінів Optiflame. Обумовлено це класичним дизайном, демократичною ціною і широким функціоналом. До останнього часу в цій серії було представлено 3 моделі - DF2608-INT, DF2624L-INT і DF3020-INT. DF3020-INT відрізняється великим розміром. DF2608-INT і DF2624L-INT відрізняються між собою наявністю у DF2608-INT декоративної цегляної кладки на задній стінці каміни. Є ще незначні відмінності в функціоналі, але вони особливо не впливають на вибір каміна. У 2020 році компанія Dimplex зробила оновлення модельного ряду і презентувала 3 нові моделі Symphony XHD 23 (XHD23L-INT), Symphony XHD 26 (XHD26L-INT) і Symphony XHD 28 (XHD28L-INT). Дані моделі мають практично ідентичний дизайн і відрізняються розмірами. Модель XHD23L-INT прийшла на заміну старої, знятої з виробництва, DF2010, XHD26L-INT замінила DF2550-EU, а модель XHD28L-INT стала оновленим варіантом каміна DF2624L-INT. Електрокаміни DF2608-INT і DF3020-INT з виробництва не знімаються і будуть випускатися далі.
? Чи можна встановлювати на підлогу настінні каміни?
Обмежень по установці настінний моделей немає, ви можете їх змонтувати як в нішу так встановити на підлогу в порталі. Крім цього, підлогове розміщення широких лінійних камінів з кожним роком стає все популярнішим.
? Які 3D каміни Opti-Myst можна під'єднати до водопроводу?
Підключення до водопроводу закриває питання з відстеженням наявності води в бачку. Ця функція користується попитом в приміщення комерційного призначення (ресторани, готелі, офіси та т.п.). На цей час існує 2 моделі, які можна під'єднати до води - Dimplex Cassette 1000 і Dimplex Cassette 500 (без муляжу дров Dimplex Cassette 1000 PS і Dimplex Cassette 500 PS)
? Які каміни можна підключати один до одного, щоб створювати максимально широку лінію вогню?
Підключати в будь-якій комбінації та не в обмеженій кількості між собою можна 3D каміни Opti-Myst Dimplex Cassette 1000 і Dimplex Cassette 500 (без муляжу дров Cassette 1000 PS і Cassette 500 PS). Різниця між цими моделями в розмірах — ширина 1 та 0,5 метра відповідно. Створювати безперервну лінію вогню можна як з декоративними дровами, так і без, імітуючи при цьому ефект біокаміна. У разі використання комбінації камінів з муляжем дров, в комплекті з дровами йдуть декоративні поліна, щоб за допомогою їх, приховувати стики.
? Які каміни мають найбільші габарити?
 • Підлоговий класичний 2D електрокамін - Dimplex Symphony 30 LED INT (ШхВхГ 802 х 678 х 272)
 • Підлоговий класичний 3D електрокамін - Dimplex Opti-myst Engine 56-600 BB (ШхВхГ 646 х 700 х 255)
 • 3D електрокамін касетного типу – Dimplex Opti-myst Cassette 1000 (ШхВхГ 1017 х 237 х 354). За рахунок можливості підключення між собою, можна створювати будь-яку ширину.
 • Настінний широкий 2D електрокамін - Dimplex Ignite XLF100 (ШхВхГ 2576 x 419 x 147)
? Чи можна використовувати своє наповнення - декорування каміна?
У всіх настінних 2D камінах, крім Dimplex Vega і Dimplex SP16, знімається скло і можна міняти або додавати наповнення каміна. Використовувати можна як штучний, так і натуральний декор (дерево або камені). Серед 3D електрокамінів є дві моделі, які можна використовувати з муляжами дров і без - Dimplex Cassette 1000 і Dimplex Cassette 500. Придбати їх також можна без дров, що істотно вплине на ціну. У разі використання каміна без дров, верхню частину каміна можна декорувати каменями або кристалами, створюючи при цьому ефект біокаміна.
? Що таке ефект тління дров і в яких камінах воно присутнє?
Ефект тління дров створюється за рахунок, вбудованих в муляж дров, світлодіодів. Світлодіоди по черзі то світяться, то затухають, створюючи при цьому ілюзію тління. Ця функція присутня у всіх 5D Opti-V камінах і серії Revillusion, так само є в деяких 2D Optiflame і 3D Opi-Myst електрокамінах.
? Чим відрізняються між собою настінні 2D електрокаміни Optiflame?
Лінійка даного типу електрокамінів налічує 10 моделей. Каміни з вбудованим муляжем дров Dimplex Vega і Dimplex SP16, різниця між ними - камін SP 16 має корпус з рамкою і вбудований тепловентилятор. Серія Ignite і Prism складається з трьох типорозмірів, а між собою відрізняються наявністю і відсутністю рамки на корпусі (серія Ignite має безрамковий корпус), обігрів присутня в обох серіях. За функціоналом ці серії схожі. Каміни Dimplex Synergy LED NEW і Dimplex Galveston LED аналогічні моделі, викриваються також розмірами. За своїм дизайном схожі з серією Prism, але у них немає можливості змінювати колір підсвічування і менш широкий функціонал, наприклад, немає вбудованого термостата, для регулювання температури в приміщенні.

МИ ДОПОМОЖЕМО ПІДІБРАТИ САМЕ ВАШ ЕЛЕКТРОКАМІН

Шукаєте, де купити електрокамін? Відвідайте магазин електрокамінів та подивіться каміни наживо! Широкий вибір моделей, професійна консультація, привітливі продавці не залишать питань та сумнівів у виборі саме вашого каміна! Економте свій час та гроші, купуйте електрокамін з безкоштовною доставкою по Києву. Замовляйте у нас та насолоджуйтесь затишком без зайвих турбот!


Хочете купити електрокамін з доставкою по Україні? Це легко - замовте в офіційному інтернет-магазині dimplex-kaminy.com.ua. Оформіть замовлення через кошик на сайті або зв'яжіться з нашими фахівцями, і ми швидко доставимо електрокамін автоперевізником. Виберіть зручну форму оплати - готівкою при отриманні, оплата по рахунку або оплата на сайті. Наша логістика має багаторічний досвід упакування електрокамінів відповідно до всіх вимог та стандартів, щоб гарантувати збереження товару при доставці, і обов'язково перевіряє товар перед відправкою, тому вам не доведеться хвилюватися про його збереження. Якщо щось не підійде, ви можете повернути товар протягом 14 днів.


ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОКАМІНІВ
DIMPLEX SHOW ROOM

КАРТА ПРОЇЗДУ
КИЇВ, ВУЛ.ОБСЕРВАТОРНА, 13/15