ОФІЦІЙНИЙ МАГАЗИН DIMPLEX ™ В УКРАЇНІ

Питання і відповіді (FAQ)

? Які бувають види електрокамінів?
 • 2D електрокаміни, серія Optiflame – візуалізація полум'я за рахунок підсвічування барабана, який обертається.
 • 3D електрокаміни (парові каміни), серія Opti-Myst – візуалізація полум'я за рахунок підсвічування водяної пари.
 • 5D електрокаміни, серія Opti-V – технологічно найскладніша і найдорожча візуалізація полум'я, створюється ефект полум'я за рахунок ЖК дисплея та ілюзії ‘’Примари Пеппера’’.
 • Revillusion – технологія об'ємної топки, за рахунок подвійної прозорою задньої стінки.
? Які бувають типи установки камінів?
 • Класичні підлогові електрокаміни — установка в нішу або портал на підлогу. У порталі ці моделі іноді називають приставні.
 • Широкі настінні каміни — установка в нішу (в стіну, меблі та т.п.) або на стіну. Дані каміни можна встановлювати на підлогу в порталі.
 • Каміни касетного типу — встановлюються в нішу або стільницю, коли потрібен круговий огляд топки, можна встановлювати в портал, в разі, коли не потрібен обігрів.
 • Окремостоячі каміни — мобільний варіант, не вимагають додаткового обрамлення.
? Електрокаміни обігрівають?
Основне призначення електрокамінів — декор. При візуалізації полум'я камін не виділяє тепла. Обігрів в електрокаміні є додатковою функцією і здійснюється за допомогою електричного тена і вентилятора. Обігрів працює окремо від візуалізації та включається з пульта. ТЕН вбудований в корпус електрокаміна та моделі, які йдуть без корпусу (наприклад, касетного типу) або моделі, які повністю вбудовуватися в нішу (наприклад, Dimplex Vega) йдуть без обігріву.
? У яких камінах є звуковий ефект горіння дров?
У камінах Dimplex на даний момент звуковий ефект присутній у всіх 5D камінах і в двох моделях 3D камінів - Dimplex Cassette 1000 і Dimplex Cassette 500. У всіх інших моделях звукового ефекту немає
? Де виробляються електрокаміни Dimplex?
Всі 3D Opti-Myst і 5D Opti-V електрокаміни виробляються на заводі Dimplex в Ірландії. Всі Optiflame 2D каміни та серія Revillusion виробляються на заводі Dimplex в Китаї. Винятком є ​​2D Optiflame електрокамін Dimplex Vega, даний камін виробляється в Ірландії. Крім виробництва в Китаї та Ірландії, компанія Dimplex має своє виробництво в Канаді, але ці моделі не поставляються в Європу і відрізняються своїм модельним рядом.
? Чи можна електрокаміни вбудовувати в меблі?
Через те, що електрокамін не гріється при роботі на візуалізацію, обмежень по монтажу немає. Основне правило при встановленні каміна — не перекривати решітки тепловентилятора (якщо він є в каміні) і повинні бути зазори для доступу повітря. Більш детальну інформацію ви можете подивитися в інструкції або отримати консультацію у нашого фахівця.
? Чи можна отримати опік від електрокаміна?
Електрокамін повністю безпечний продукт навіть для дітей і тварин. Опік отримати неможливо, корпус каміна не гріється не тільки при візуалізації полум'я, але і при роботі на обігрів. Пар в три 3D камін не гарячий, через те, що випаровування води відбувається за рахунок ультразвукового зволожувача (холодний пар). Після чого пар незначно нагрівається лампами підсвічування, для того, що б він не відразу осідав, а клубочився над муляжем дров, при цьому його температура трохи вища навколишнього повітря.
? Чи потрібні димоходи й повітроводи для роботи електрокаміна?
Електрокаміни при роботі не виділяють продуктів горіння, тому ніяких додаткових пристосувань не потрібно.
? Чи можна 3D електрокамін серії Opti-Myst встановлювати за склом?
В даних камінах візуалізація відбувається за рахунок підсвічування водяної пари, якщо встановити камін за склом в обмеженому просторі і не зробити примусовий повітрообмін, на склі може утворюватися конденсат. У лінійці Dimplex Opti-Myst є модель з трьох сторін закрита склом - Dimplex Opti-Myst Bingham. В даному каміні в корпус вмонтований вентилятор, за допомогою якого і здійснюється повітрообмін в каміні.
? Чи може нашкодити меблям водяна пара, що генерується 3D камінами, або перезволожити повітря в приміщенні?
3D електрокаміни Dimplex Opti-Myst створюють візуалізацію полум'я шляхом підсвічування водяної пари. Зволоження повітря є корисним бонусом, але при цьому зволоження незначне, приблизно 150 - 200 мл / год. Наприклад, в середньому, побутовий зволожувач повітря дає вологи 350-500 мл / год, а, наприклад, людина виділяє близько 50 мл/год вологи. Каміни призначені для монтування у дерев'яний портал або в гіпсокартонну нішу, і нашкодити парою будь-яким конструкціям не можуть.
? У яких електрокамінах використовується LED підсвічування?
На цей час всі 2D електрокаміни серії Optiflame, 5D електрокаміни Opti-V і Revillusion використовують LED підсвічування. Більшість 3D електрокамінів використовують звичайні лампи, у зв'язку з тим, що за рахунок тепла, яке виділяє лампа підігрівається пара. Підігрів потрібен для того, щоб пара не опускалася відразу, а клубочилася над муляжем дров. Є ряд 3D камінів, у яких LED лампи, в цьому випадку підігрів пару здійснюється за рахунок малопотужного ТЕНа. 3D електрокаміни Opti-Myst з LED лампами - Dimplex Cassette 1000, Dimplex Cassette 500, Dimplex Silverton, Dimplex Willowbrook, Dimplex Flagstaff, Dimplex Atherton.
? Чим відрізняються моделі серії Symphony?
Серія Symphony найпопулярніша серед 2D електрокамінів Optiflame. Обумовлено це класичним дизайном, демократичною ціною і широким функціоналом. До останнього часу в цій серії було представлено 3 моделі - DF2608-INT, DF2624L-INT і DF3020-INT. DF3020-INT відрізняється великим розміром. DF2608-INT і DF2624L-INT відрізняються між собою наявністю у DF2608-INT декоративної цегляної кладки на задній стінці каміни. Є ще незначні відмінності в функціоналі, але вони особливо не впливають на вибір каміна. У 2020 році компанія Dimplex зробила оновлення модельного ряду і презентувала 3 нові моделі Symphony XHD 23 (XHD23L-INT), Symphony XHD 26 (XHD26L-INT) і Symphony XHD 28 (XHD28L-INT). Дані моделі мають практично ідентичний дизайн і відрізняються розмірами. Модель XHD23L-INT прийшла на заміну старої, знятої з виробництва, DF2010, XHD26L-INT замінила DF2550-EU, а модель XHD28L-INT стала оновленим варіантом каміна DF2624L-INT. Електрокаміни DF2608-INT і DF3020-INT з виробництва не знімаються і будуть випускатися далі.
? Чи можна встановлювати на підлогу настінні каміни?
Обмежень по установці настінний моделей немає, ви можете їх змонтувати як в нішу так встановити на підлогу в порталі. Крім цього, підлогове розміщення широких лінійних камінів з кожним роком стає все популярнішим.
? Які 3D каміни Opti-Myst можна під'єднати до водопроводу?
Підключення до водопроводу закриває питання з відстеженням наявності води в бачку. Ця функція користується попитом в приміщення комерційного призначення (ресторани, готелі, офіси та т.п.). На цей час існує 2 моделі, які можна під'єднати до води - Dimplex Cassette 1000 і Dimplex Cassette 500 (без муляжу дров Dimplex Cassette 1000 PS і Dimplex Cassette 500 PS)
? Які каміни можна підключати один до одного, щоб створювати максимально широку лінію вогню?
Підключати в будь-якій комбінації та не в обмеженій кількості між собою можна 3D каміни Opti-Myst Dimplex Cassette 1000 і Dimplex Cassette 500 (без муляжу дров Cassette 1000 PS і Cassette 500 PS). Різниця між цими моделями в розмірах — ширина 1 та 0,5 метра відповідно. Створювати безперервну лінію вогню можна як з декоративними дровами, так і без, імітуючи при цьому ефект біокаміна. У разі використання комбінації камінів з муляжем дров, в комплекті з дровами йдуть декоративні поліна, щоб за допомогою їх, приховувати стики.
? Які каміни мають найбільші габарити?
 • Підлоговий класичний 2D електрокамін - Dimplex Symphony 30 LED INT (ШхВхГ 802 х 678 х 272)
 • Підлоговий класичний 3D електрокамін - Dimplex Opti-myst Engine 56-600 BB (ШхВхГ 646 х 700 х 255)
 • 3D електрокамін касетного типу – Dimplex Opti-myst Cassette 1000 (ШхВхГ 1017 х 237 х 354). За рахунок можливості підключення між собою, можна створювати будь-яку ширину.
 • Настінний широкий 2D електрокамін - Dimplex Ignite XLF100 (ШхВхГ 2576 x 419 x 147)
? Чи можна використовувати своє наповнення - декорування каміна?
У всіх настінних 2D камінах, крім Dimplex Vega і Dimplex SP16, знімається скло і можна міняти або додавати наповнення каміна. Використовувати можна як штучний, так і натуральний декор (дерево або камені). Серед 3D електрокамінів є дві моделі, які можна використовувати з муляжами дров і без - Dimplex Cassette 1000 і Dimplex Cassette 500. Придбати їх також можна без дров, що істотно вплине на ціну. У разі використання каміна без дров, верхню частину каміна можна декорувати каменями або кристалами, створюючи при цьому ефект біокаміна.
? Що таке ефект тління дров і в яких камінах воно присутнє?
Ефект тління дров створюється за рахунок, вбудованих в муляж дров, світлодіодів. Світлодіоди по черзі то світяться, то затухають, створюючи при цьому ілюзію тління. Ця функція присутня у всіх 5D Opti-V камінах і серії Revillusion, так само є в деяких 2D Optiflame і 3D Opi-Myst електрокамінах.
? Чим відрізняються між собою настінні 2D електрокаміни Optiflame?
Лінійка даного типу електрокамінів налічує 10 моделей. Каміни з вбудованим муляжем дров Dimplex Vega і Dimplex SP16, різниця між ними - камін SP 16 має корпус з рамкою і вбудований тепловентилятор. Серія Ignite і Prism складається з трьох типорозмірів, а між собою відрізняються наявністю і відсутністю рамки на корпусі (серія Ignite має безрамковий корпус), обігрів присутня в обох серіях. За функціоналом ці серії схожі. Каміни Dimplex Synergy LED NEW і Dimplex Galveston LED аналогічні моделі, викриваються також розмірами. За своїм дизайном схожі з серією Prism, але у них немає можливості змінювати колір підсвічування і менш широкий функціонал, наприклад, немає вбудованого термостата, для регулювання температури в приміщенні.

МИ ДОПОМОЖЕМО ПІДІБРАТИ САМЕ ВАШ ЕЛЕКТРОКАМІН

ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОКАМІНІВ
DIMPLEX SHOW ROOM

КАРТА ПРОЇЗДУ
КИЇВ, ВУЛ.ОБСЕРВАТОРНА, 13/15