ОФІЦІЙНИЙ МАГАЗИН DIMPLEX ™ В УКРАЇНІ

Продукція


Огляд
електрокамінів
Dimplex


Головний офіс Dimplex розташувався в Ірландії. Виробництво електрокамінів зосереджено в Ірландії та Китаї на власних заводах.
Серія OPTI-MYST та OPTI-V збирається в Ірландії
Серія OPTIFLAME и REVILLUSION збирається в Китаї.
Є одне виключення електрокамін серії Optiflame Dimplex Vega - виробляється в Ірландії.

opti-myst_wg_.png    optiflame_wg_.png    opti-V_wg_.png    revillision_wg_.png

optiflame_wg.png
Найпопулярніша серія електрокамінів Dimplex.
ТЕХНОЛОГІЯ OPTIFLAME
Імітація полум'я створюється за рахунок внутрішнього підсвічування циліндра з насічками, що обертається, і спеціальної дзеркальної поверхні топки.

Дана серія нараховує велику кількість моделей в різних виконаннях і має доступну ціну.

ДИВИТИСЯ В КАТАЛОЗІ

opti-myst_wg.png
Унікальна технологія, розроблена компанією DIMPLEX. Електрокаміни цієї серії також називають ''3D електрокамінами'', ''електрокамінами на пару'', ''каміни з ефектом живого вогню'' або ''паровими камінами''.

ТЕХНОЛОГІЯ OPTI-MYST ™
Візуалізація полум'я даних камінів має неймовірну реалістичність та імітує не тільки горіння, але і дим! Для створення ефекту полум'я використовується вбудований ультразвуковий парогенератор і підсвічування галогенними лампами через спеціальні світлові фільтри. У ємність під муляжем дров наливається вода, ультразвуковий парогенератор (зволожувач) розбиває її на пару, який злегка підігрівається. Підігріта пара піднімається вгору над муляжем дров і клубочачись, створює ефект диму.
Каміни OPTI-MYST ™ мають потребу в чищенні від нальоту (чиститься щіткою, яка йде в комплекті з каміном) та додавання води в резервуар. Крім моделей Cassette 1000 і Cassette 500, ці моделі можна під'єднати безпосередньо до водопроводу і таким чином вирішується питання наявності води в баку.

ПЕРЕВАГИ
  • надреалістична імітація полум'я
  • зволоження повітря в приміщенні, що сприятливо впливає на мікроклімат
  • велика популярність в преміум сегменті
  • широкий асортимент моделей в різному дизайні

ДИВИТИСЯ В КАТАЛОЗІ

opti-V_wg.png
Технологія OPTI-V DIMPLEX яка не має аналогів у конкурентів. Ці електрокаміни називають "5D камінами" — найдорожчі серед камінів DIMPLEX.

ТЕХНОЛОГІЯ OPTI-V
Що б полум'я зробити ще більш реалістичним і об'ємним, компанія DIMPLEX використовувала прийом, який часто застосовують ілюзіоністи - "Привид Пеппера". У електрокамінах OPTI-V під спеціальним кутом розміщено напівпрозоре дзеркало, а під ним муляжі тліючих полін з вбудованими світлодіодами, які циклічно то затухають, то спалахують. Крім того, в камін вбудований плоский РК екран, який транслює високоякісне відео полум'я в форматі HD і все це супроводжується відповідними звуковими ефектами. І як результат, муляж полін поєднуючись з відеозаписом полум'я та іскор, надає неймовірну реалістичність вогню.

ПЕРЕВАГИ
  • унікальна реалістичність полум'я
  • не потребує обслуговування

ДИВИТИСЯ В КАТАЛОЗІ

revillision_wg.png
Новинка серед технологій DIMPLEX.

ТЕХНОЛОГІЯ REVILLUSION
Завдяки напівпрозорому екрану «Semi-Transparent MiragePanel™» полум'я знаходитися не на задній стінці вогнища (як в OptiFlame), а перед нею. А відображення полум'я, на «зникаючій» дзеркальній поверхні, візуально збільшує глибину топки.

ПЕРЕВАГИ
  • візуалізація полум'я реалістичніша чим Optiflame, при демократичній ціні за камін
  • не потребує обслуговування
ДИВИТИСЯ В КАТАЛОЗІ

ЗМІНА КОЛЬОРУ ВОГНЮ

Неповторну візуалізацію полум'я з різними кольорами підсвічування (від холодного білого до фіолетового) створюють каміни, наповнені всередині декоративними кристалами, які імітують кубики льоду. Додатково можливо докупити декоративні дрова. 

Prism 34, Prism 50, Prism 74, Ignite XLF50, Ignite XLF74, Ignite XLF100.
Електрокамін Revillusion 30 має три кольори підсвічування — жовтий, червоний та синьо-зелений відтінок.

Найширші каміни Dimplex

Найширший електрокамін серед серії Opti-Myst (3D електрокамін з парою) - топка Dimplex Cassette 1000 (ширина 1017 мм) примітна ще ця модель можливістю підключення до водопроводу. Також Cassette 1000 і Cassette 500 можна підключати між собою, створюючи полум'я будь-якої ширини.

Найширший 2D електрокамін Optiflame - Dimplex Ignite XLF 100 (ширина 2576 мм).

Очищення повітря в електрокаміні

Відмінною особливістю електрокаміна Dimplex Symphony DF 3020-INT є наявність відділення для повітряного фільтра, що дозволяє працювати каміну як очищувач повітря. Сам фільтр не йде в комплекті з каміном, а докуповується окремо.

Без монтажу та порталу

Перевага даних камінів є простота установки та експлуатації.

ЗD електрокаміни Opti-Myst - Dimplex Westbrook, Dimplex Willowbrook, Dimplex Silverton

Cерія Revillusion - Dimplex Revillusion 20 и Dimplex Revillusion 25

5D каміни Opti-V - Dimplex Volterra

Каміни з відкритим корпусом. CASSETTE

Каміни відкритого типу легко вбудувати в стільницю, встановити в спеціальну нішу або портал з дерева, МДФ, каменю або гіпсокартону. Відкритий корпус каміна дає велику свободу конструктивних рішень. Всі моделі з відкритим корпусом - 3D електрокаміни Opti-Myst і не мають функції обігріву.

Моделі Cassette 400 і Cassette 600.
Зі звуком і можливістю підключення до водопроводу Cassette 500 і Cassette 1000. Комплектація без муляжу дров (ефект біокаміна) Cassette 500 PSCassette 1000 PS та Cassette 250 INT.

Не вимагають декоративного оздоблення

До даного типу камінів відносяться настінні електрокаміни які складаються з топки та декоративної лаконічної рамки в стилі HI-TECH.
Прості в установці — досить повісити камін на стіну і підключити до електроживлення 220 V.
Ці каміни безсумнівно стануть прикрасою будь-якого приміщення.

Моделі: Redway, Burbank, Tahoe

Ефект тління дров

Технологія Optigio створює ефект тління і мерехтіння дров, за рахунок вбудованих в них світлодіодів.

3D електрокаміни Opti-Myst: Albany, Juneau, Cassette L, Cassette 500, Cassette 1000, Silverton, Redway, Tahoe, Burbank, Bingham, Cavendish, Chesford.

2D каміни Optiflame: SP16 LED, Vega LED, Symphony DF2608-INT, Symphony DF2624L-EU, Symphony DF 3020-INT, Symphony XHD 23, Symphony XHD 26, Symphony XHD 28.

Всі моделі серії Revillusion

Всі моделі 5D електрокамінів Opti-V.

Імітація горіння газу

Відмінна особливість — візуалізація горіння газу, що робить такі каміни ідеальним варіантом для інтер'єру в стилі Hi-Tech.

Настінні 2D електрокаміни серії Optiflame: Synergy LED, Galveston LED, всі моделі Prism та Ignite.

3D каміни Opti-Myst: Cassette 1000 PS, Cassette 500 PS та Cassette 250 INT (ідеальна заміна біо-каміна).

МИ ДОПОМОЖЕМО ПІДІБРАТИ САМЕ ВАШ ЕЛЕКТРОКАМІН

Шукаєте, де купити електрокамін? Відвідайте магазин електрокамінів та подивіться каміни наживо! Широкий вибір моделей, професійна консультація, привітливі продавці не залишать питань та сумнівів у виборі саме вашого каміна! Економте свій час та гроші, купуйте електрокамін з безкоштовною доставкою по Києву. Замовляйте у нас та насолоджуйтесь затишком без зайвих турбот!


Хочете купити електрокамін з доставкою по Україні? Це легко - замовте в офіційному інтернет-магазині dimplex-kaminy.com.ua. Оформіть замовлення через кошик на сайті або зв'яжіться з нашими фахівцями, і ми швидко доставимо електрокамін автоперевізником. Виберіть зручну форму оплати - готівкою при отриманні, оплата по рахунку або оплата на сайті. Наша логістика має багаторічний досвід упакування електрокамінів відповідно до всіх вимог та стандартів, щоб гарантувати збереження товару при доставці, і обов'язково перевіряє товар перед відправкою, тому вам не доведеться хвилюватися про його збереження. Якщо щось не підійде, ви можете повернути товар протягом 14 днів.


ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОКАМІНІВ
DIMPLEX SHOW ROOM

КАРТА ПРОЇЗДУ
КИЇВ, ВУЛ.ОБСЕРВАТОРНА, 13/15