ОФІЦІЙНИЙ МАГАЗИН DIMPLEX ™ В УКРАЇНІ

Про компанію

Glen Dimplex Group

ПОЧИНАЮЧИ З 1995 РОКУ КОМПАНІЯ DIMPLEX СТАЛА НАЙБІЛЬШИМ ВИРОБНИКОМ ЕЛЕКТРОКАМІНІВ У СВІТІ

Виробництво Dimplex засноване в північній Ірландії в 1973 році та спрямоване на розробку інновацій у сфері електроопалювання, переважно побутового користування на створення комфорту. Спочатку пріоритети компанії акцентувалися на якості та функціональності. Зі швидким темпом розвитку, компанія виходить на світовий ринок і створивши бездоганну репутацію. Упродовж подальших 27 років скуповує великі компанії, у тому числі й важкоатлет LEC Refrigeration, що працює з 1942 року. Так за період з 1977 - 1991 роки, були скуплені компанії Ірландії, Голландії, Великобританії та інших європейських країнах, такі як Faber, Nobo, EWT, Atlantic, Noirot і інші. І тільки з 1991 року виходить на ринок компаній Америки та Канади, починається революційне виробництво перших електрокамінів з реалістичною імітацією полум'я.

Перші Електрокаміни


Починаючи з 1994 року, компанія Dimplex веде розробку електричного аналога класичного дров'яного каміна, які були популярні в 90-х роках. Вже через півтора року в середині 1995 року у виробничу лінійку додається виробництво електрокамінів з реалістичним полум'ям. Перші електрокаміни Dimplex були не дуже маленьких розмірів та своїм виглядом нагадували духовку. Цей електрокамін швидко отримує громадське визнання, компанія отримала 30 патентів на виробництво цієї серії. Виробництво та розробка електрокамінів стало домінуючим в компанії, продовжуючи впроваджувати нові технології, створюючи реалістичність і працюючи над функціональністю камінного вогнища, Dimplex стає найбільшим виробником електрокамінів у світі.

У лінійці виробництва Dimplex налічується 200 найменувань електроопалювальних приладів, переважно побутового користування.

Більшість моделей мають вбудований тепловентилятор і пульт дистанційного керування та можливість використання окремо функцію імітації вогню і обігріву. Функція вогню і функції обігріву регулюються, в залежності від моделі. Каміни Dimplex лінії Opti-myst з 3D ефектом полум'я і вбудованим парогенератором, у поєднанні з інноваційним підсвічуванням, мерехтливим вугіллям та димом, що підіймається над муляжем дров, створюють дуже реалістичну картинку полум'я, насправді це пара, що зволожує повітря в приміщенні.

Dimplex у світі


МИ ДОПОМОЖЕМО ПІДІБРАТИ САМЕ ВАШ ЕЛЕКТРОКАМІН

Шукаєте, де купити електрокамін? Відвідайте магазин електрокамінів та подивіться каміни наживо! Широкий вибір моделей, професійна консультація, привітливі продавці не залишать питань та сумнівів у виборі саме вашого каміна! Економте свій час та гроші, купуйте електрокамін з безкоштовною доставкою по Києву. Замовляйте у нас та насолоджуйтесь затишком без зайвих турбот!


Хочете купити електрокамін з доставкою по Україні? Це легко - замовте в офіційному інтернет-магазині dimplex-kaminy.com.ua. Оформіть замовлення через кошик на сайті або зв'яжіться з нашими фахівцями, і ми швидко доставимо електрокамін автоперевізником. Виберіть зручну форму оплати - готівкою при отриманні, оплата по рахунку або оплата на сайті. Наша логістика має багаторічний досвід упакування електрокамінів відповідно до всіх вимог та стандартів, щоб гарантувати збереження товару при доставці, і обов'язково перевіряє товар перед відправкою, тому вам не доведеться хвилюватися про його збереження. Якщо щось не підійде, ви можете повернути товар протягом 14 днів.


ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОКАМІНІВ
DIMPLEX SHOW ROOM

КАРТА ПРОЇЗДУ
КИЇВ, ВУЛ.ОБСЕРВАТОРНА, 13/15